- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
RAF915-320 este utilizat pe scară largă în scenarii precum comerțul inteligent, gestionarea congelatoarelor, gestionarea activelor și gestionarea bijuteriilor.
Specificații
| Indicatoare electrice | |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Câștig | -10 dBi |
| Mod de polarizare | Polarizare circulară |
| Raportul de Undă Stacionară de Tensiune | 1,8 sau mai puțin |
| Raportul dintre semnalul anterior și cel ulterior | 20 sau mai mult |
| Impedanță | 50 Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Tip de legătură | Conector SMA |
| Indicatori mecanici | |
| Dimensiunea antenei | 320 × 320 × 6 mm |
| Greutatea netă a antenei | 0.6kg |
| Dimensiunea Ambalajului | 33 × 33 × 3 cm |
| Greutatea brută a antenei | 0.8kg |
| Materialul carcasei antenei | PVC |
| Culoarea carcasei antenei | negru |
| Temperatură de funcționare | -20-55℃ |