- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
RAF915-320 намира широко приложение в сценарии като интелигентен ритейл, управление на замразители, управление на активи и управление на бижута.
Спецификации
| Електрически показатели | |
| Честотен диапазон | 902-928 MHz |
| Усилване | -10 dBi |
| Режим на поляризация | Кръгова поляризация |
| Отношение на стоячата волна | 1,8 или по-малко |
| Съотношение „преди–след“ | 20 или повече |
| Импеданс | 50 Ω |
| Максимална входна мощност | 50W |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Тип съединение | SMA гнездо |
| Механични индикатори | |
| Размер на антената | 320 × 320 × 6 мм |
| Тегло на антената без опаковка | 0.6кг |
| Размер на упаковката | 33*33*3 см |
| Обща тегло на антената | 0.8кг |
| Материал на капака на антената | PVC |
| Цвят на капака на антената | черен |
| Работна температура | -20-55℃ |