- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
RAF915-320 banyak digunakan dalam senario seperti runcit pintar, pengurusan peti sejuk beku, pengurusan aset, dan pengurusan barang kemas.
Spesifikasi
| Penunjuk elektrik | |
| Julat Kekerapan | 902-928MHz |
| Gain | -10 dBi |
| Mod Polarization | Polarisasi bulat |
| Nisbah Gelombang Stesen Voltan | 1.8 atau kurang |
| Nisbah sebelum dan selepas | 20 atau lebih |
| Impedans | 50 Ω |
| Kuasa input maksimum | 50W |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Jenis Sambungan | Dudukan SMA |
| Penunjuk Mekanikal | |
| Saiz antena | 320 × 320 × 6 mm |
| Berat bersih antena | 0.6kg |
| Saiz Pembungkusan | 33 × 33 × 3 cm |
| Berat kotor antena | 0.8kg |
| Bahan penutup antena | PVC |
| Warna penutup antena | hitam |
| Suhu Operasi | -20-55℃ |