- Общ преглед
- Спецификации
- Препоръчани продукти
Общ преглед
Приложение: управление на сметищата, позициониране на производствени линии, складово управление и др., управление на мобилни инвентаризационни превозни средства
Характеристики: Този продукт има малък ъгъл, стабилно четене на етикети в фиксирана точка, водозащитен клас IP66, корпус от ASA пластмаса с UV защита и самозагасващи свойства.
Схема за инсталиране


Спецификации
| Електрически спецификации | |
| Модел | RFA915-8R90 |
| Обхват на честотите | 902928MHz |
| Усилване | 8dBi |
| Хоризонтална ширина на лъча | 60±5° |
| Вертикална ширина на лъча | 60±3° |
| Поларизация | Кръгова поляризация |
| Отношение F/B | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Импеданс | 50Ω |
| Максимална мощност | 100W |
| Конектор | SMA/N – по поръчка |
| Защита от молния | DC заземяване |
| Механични спецификации | |
| Размер | 190×190×25 мм |
| Тегло | 0.45кг |
| Цвят на радома | Бяло |
| Радомен материал | ASA |
| Номинална вятърна скорост | 120км/ч |
| Материал на рефлектора | алуминий/AL |
| Работна температура, °C | -20~80 ° |
| Подходящ диаметър на чупа | ¢30~-¢50 |