- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 lze použít v řízení výrobní linky, správě oděvů, systémech řízení přístupu, inteligentním inventarizování a dalších aplikačních scénářích.
Specifikace
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenční rozsah | 902-928 MHz |
| Zisk | 3dBi |
| Šířka klapky | Hor.: 210° Ver.: 20° |
| Režim polarizace | Lineární polarizace |
| Poměr stojaté vlny napětí | 1,5 nebo méně |
| Poměr před/po | 20 nebo více |
| Impedance | 50 Ω |
| Maximální vstupní výkon | 50W |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Typ spoje | SMA zásuvka |
| Mechanické ukazatele | |
| Velikost antény | 360 × 35 × 5 mm |
| Čistá hmotnost antény | 0.2kg |
| Velikost balení | 40 × 5 × 3 cm |
| Hrubá hmotnost antény | 0,4kg |
| Pracovní teplota | -40-70℃ |