- Přehled
- Specifikace
- Doporučené produkty
Přehled
Použití: správa skládek odpadu, lokalizace na výrobní lince, správa skladů atd., správa mobilních vozidel pro inventarizaci
Charakteristické parametry: Tento výrobek má malý úhel vyzařování, stabilní čtení štítků na pevném místě, ochranu proti vodě dle třídy IP66, UV ochranu z materiálu ASA a plamenoodolný kryt.
Instalační diagram


Specifikace
| Elektrické specifikace | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Frekvenční rozsah | 902–928 MHz |
| Zisk | 8dBi |
| Šířka paprsku v horizontální rovině | 60±5° |
| Šířka paprsku ve vertikální rovině | 60±3° |
| Polarizace | Kruhová polarizace |
| Poměr F/B | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedance | 50Ω |
| Max. výkon | 100W |
| Konektor | SMA/N – přizpůsobitelné |
| Ochrana před bleskem | DC zakotvení |
| Mechanické specifikace | |
| Rozměr | 190 × 190 × 25 mm |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Barva radomu | bílá |
| Radómový materiál | ASA |
| Nomínní větrná rychlost | 120km/h |
| Materiál reflektoru | hliník/AL |
| Provozní teplota C | -20 až 80 º |
| Přípustný průměr pole | ¢30~-¢50 |