- Gainberri
- Espezifikazioak
- Gomendatutako produktuak
Gainberri
Erabilera: Hondakin-guneen kudeaketa, produkzio-lerroko kokapena, biltegi-kudeaketa, etab., mugikorren bidezko inbentario-kudeaketa
Ezaugarri-indikadoreak: Produktu honek angelu txikia du, etengabe irakurtzen dituen etiketak finkatzeko egonkorra da, IP66 uraren aurkako babes maila du, ASA UV babesa eta su-aurkako gorputza.
Instalazio diagrama


Espezifikazioak
| Espesifikazio elektrikoak | |
| Modelo bat | RFA915-8R90 |
| Maiztasun-barrutia | 902~928 MHz |
| Bihurtzea | 8 dBi |
| H-zabalera | 60±5° |
| V-zabalera | 60±3° |
| Polarizazioa | Polartasun zirkularra |
| Aurre-atze erlazioa | ≥25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Antolamendua | 50Ω |
| Max. Errendimendua | 100W |
| Konexiora | SMA/N pertsonaliza daitekeena |
| Zurrunbiloaren babesa | CC-ren gaineko lurruntzea |
| Espesifikazio mekanikoak | |
| Neurria | 190*190*25 mm |
| Pisua | 0.45kg |
| Radomoaren kolorea | Zuria |
| Radomoaren materiala | ASA |
| Hodierako haize-abiadura nominalgatua | 120 km/h |
| Islatzailearen materiala | Aluminioa/AL |
| Lan-tenperatura °C | -20~80 º |
| Egokiko zutabe-diametroa | ¢30~-¢50 |