- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Käyttö: Roskakatoksen hallinta, tuotantolinjan sijaintimäärittäminen, varastohallinta jne., liikkuvan inventaarin ajoneuvohallinta
Ominaisuusindikaattorit: Tällä tuotteella on pieni kulma, vakaa kiinteän pisteen tunnistetietojen lukeminen, IP66 -vesitiukkuusluokitus, ASA-UV-suojaus ja palonkestävä kotelo.
Asennuskuvio


Tekniset tiedot
| Sähköiset eritelmät | |
| Malli | RFA915-8R90 |
| Taajuusalue | 902–928 MHz |
| Voitto | 8 dB |
| H-säteilykulma | 60±5° |
| V-säteilykulma | 60±3° |
| Polarisoituminen | Ympyräpolarisaatio |
| F/b-suhde | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedanssi | 50Ω |
| Maks. teho | 100W |
| Liitin | SMA/N mukautettavissa |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Mekaniset eritelmät | |
| Mitato | 190 × 190 × 25 mm |
| Paino | 0.45KG |
| Radomivärinen | Valkoinen |
| Radomimateriaali | Aasia |
| Nimelliskiirtymä | 120 km/h |
| Heijastusmateriaali | Alumiini/AL |
| Käyttölämpötila c | -20–80 º |
| Kelpo puun halkaisija | ¢30~-¢50 |