- Prikaz
- Specifikacije
- Preporučeni proizvodi
Prikaz
Upotreba: upravljanje odlagalištima za smeće, pozicioniranje proizvodnih linija, upravljanje skladištem itd., upravljanje mobilnim vozilom za inventar
U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, proizvođač može upotrebljavati proizvod za proizvodnju električne energije u skladu s člankom 3. točkom (a) ovog članka.
Shema montaže


Specifikacije
| Električne specifikacije | |
| Model | U slučaju da je to potrebno, može se koristiti: |
| OpsegFrekvencija | 902928MHz |
| Dobit | 8dBi |
| H-sjajnost | 60±5° |
| V-sjajnost | 60±3° |
| Polarizacija | Krugovna polarizacija |
| Omjer F/B | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedantnost | 50Ω |
| Maks. snaga | 100W |
| Konektor | U skladu s člankom 4. stavkom 1. |
| Zaštita od groma | Zemljena DC |
| Sljedeći članak | |
| Dimenzija | Smanjenje od 1. do 2. |
| Težina | 0.45kg |
| Radomska boja | Bijeli |
| Radomni materijal | ASA |
| Nominalna brzina vjetra | 120 km/h |
| Materijal reflektora | /AL |
| Radna temperatura c | -2080 o |
| Odgovarjajući prečnik pola | ¢30~-¢50 |