- Шолу
- Сәйкестіктер
- Ұсынылатын өнімдер
Шолу
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 өндіріс жолын басқару, киімді басқару, кіру бақылау жүйелері, ақылды қоймада есепке алу және басқа да қолдану сценарийлерінде қолданылуы мүмкін.
Сәйкестіктер
| Электрлық көрсеткіштер | |
| Жиілік диапазоны | 902-928 МГц |
| Жеңісті | 3 дБи |
| Есікшелердің ені | Көлденең: 210° Тік: 20° |
| Поляризациялық режим | Сызықтық поляризация |
| Жолдаушы волна нисабы | 1,5 немесе одан төмен |
| Алдында және кейінгі қатынас | 20 немесе одан көп |
| Импеданс | 50 Ω |
| Максималды енгізу шакты | 50 Вт |
| Құрлық азайту | DC Жерге қосу |
| Түйіспе түрі | SMA отырғызуы |
| Механикалық көрсеткіштер | |
| Антеннаның өлшемі | 360×35×5 мм |
| Антеннасының таза салмағы | 0.2КГ |
| Қаптама өлшемі | 40×5×3 см |
| Антенналың жалпы салмағы | 0,4 кг |
| Жұмыс температурасы | -40-70℃ |