- ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
- ສະເພັດ
- ຜະລິດຕະພັນທີ່ແນະນຳ
ຄຳອະທິບາຍໂດຍຫຍໍ້
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 ສາມາດນຳໃຊ້ໄດ້ໃນການຈັດການແຖວຜະລິດ, ການຈັດການເຄື່ອງນຸ່ງ, ລະບົບຄວບຄຸມການເຂົ້າ-ອອກ, ການນັບສິນຄ້າຢ່າງສຸດຍອດ, ແລະສະຖານະການນຳໃຊ້ອື່ນໆ.
ສະເພັດ
| ຕົວຊີ້ວັດດ້ານໄຟຟ້າ | |
| ລະດັບຄວາມຖີ່ | 902-928MHz |
| ຮັບ | 3 dBi |
| ຄວາມກວ້າງຂອງປີກ | ນອນ: 210° ຕັ້ງ: 20° |
| ຮູບແບບຂອງຄວາມຂັ້ວ | ຄວາມຂັ້ວແບບເສັ້ນຊື່ |
| ອັດຕາສ່ວນຄື້ນສຽງວ່າງຂອງໄຟຟ້າ | 1.5 ຫຼື ໜ້ອຍກວ່າ |
| ອັດຕາສ່ວນກ່ອນ-ຫຼັງ | 20 ຫຼື ຫຼາຍກວ່ານີ້ |
| ຄວາມຕ້ອງກັນ | 50 Ω |
| กำลังข้อมูลสูงสุด | 50W |
| ກັນຄວາມຈັກ | ການຕໍ່ດິນຂອງ Dc |
| ປະເພດຂໍ້ຕໍ່ | ທີ່ນັ່ງ SMA |
| ຕົວຊີ້ບອກເຄື່ອງຈັກ | |
| ຂະໜາດຂອງເອນເຕັນນາ | 360*35*5 ມມ |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິຂອງແອນເຕັນນາ | 0.2 ກິໂລກຣາມ |
| ຂະໜາດບັນຈຸ | 40*5*3 ຊມ |
| ນ້ຳໜັກທັງໝົດຂອງເຄື່ອງຮັບ-ສົ່ງສັນຍານ | 0.4kg |
| ອຸນຫະພູມເຮັດວຽກ | -40-70℃ |