- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
De Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 kan worden gebruikt in productielijnbeheer, kledingbeheer, toegangscontrolesystemen, intelligente inventarisopnames en andere toepassingsgebieden.
Specificaties
| Elektrische aanduiders | |
| Frequentiebereik | 902-928 MHz |
| Versterking | 3dBi |
| Klepwijdte | Hor: 210° Ver: 20° |
| Polarisatiemodus | Lineaire polarisatie |
| Spanningsstaandingolferverhouding | 1,5 of minder |
| Verhouding voor- en na | 20 of meer |
| Impedantie | 50 Ω |
| Maximaal invoervermogen | 50W |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Soort verbinding | SMA-aansluiting |
| Mechanische indicatoren | |
| Antennegrootte | 360 × 35 × 5 mm |
| Nettogewicht van de antenne | 0.2kg |
| Verpakkingsgrootte | 40 × 5 × 3 cm |
| Brutogewicht van de antenne | 0,4kg |
| Werktemperatuur | -40-70℃ |