- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 kan brukes i produksjonslinjehåndtering, klærhåndtering, tilgangskontrollsystemer, intelligent lagerinventarisering og andre anvendelsesscenarier.
Spesifikasjoner
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gevinst | 3dBi |
| Lukkebredde | Hor: 210° Ver: 20° |
| Polariseringsmode | Linær polarisasjon |
| Spenningsstårforhold | 1,5 eller mindre |
| Forhold mellom foran og bak | 20 eller mer |
| Impedans | 50 Ω |
| Maksimalt Inngangsstyrke | 50W |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Følge Type | SMA-kontakt |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 360 × 35 × 5 mm |
| Nettovekt av antennen | 0.2kg |
| Pakkingsstørrelse | 40 × 5 × 3 cm |
| Bruttovekt til antennen | 0,4 kg |
| Arbeidstemperatur | -40-70℃ |