- Oversigt
- Specifikationer
- Anbefalede Produkter
Oversigt
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 kan anvendes i produktionslinjehåndtering, tøjhåndtering, adgangskontrolsystemer, intelligent lageroptælling og andre anvendelsesscenarier.
Specifikationer
| Elektriske indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Forstærkning | 3dBi |
| Lukkeklappens bredde | Hor.: 210° Ver.: 20° |
| Polariseret tilstand | Lineær polarisering |
| Spændingsstående bølgeforhold | 1,5 eller mindre |
| For-og-efter-forhold | 20 eller mere |
| Impedans | 50 Ω |
| Maks. indgangs effekt | 50W |
| Blitzbeskyttelse | DC-jording |
| Ledetype | SMA-stik |
| Mekaniske indikatorer | |
| Antennes størrelse | 360 × 35 × 5 mm |
| Nettovægt af antenne | 0.2kg |
| Emballagestørrelse | 40 × 5 × 3 cm |
| Bruttovægt af antennen | 0,4 kg |
| Arbejdstemperatur | -40-70℃ |