- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 poate fi utilizat în managementul liniei de producție, managementul îmbrăcămintei, sistemele de control al accesului, inventarierea inteligentă și alte scenarii de aplicație.
Specificații
| Indicatoare electrice | |
| Gama de frecvente | 902-928MHz |
| Câștig | 3dBi |
| Lățimea clapetei | Orizontal: 210°, Vertical: 20° |
| Mod de polarizare | Polarizare liniară |
| Raportul de Undă Stacionară de Tensiune | 1,5 sau mai puțin |
| Raportul dintre semnalul anterior și cel ulterior | 20 sau mai mult |
| Impedanță | 50 Ω |
| Putere maximă de intrare | 50W |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Tip de legătură | Conector SMA |
| Indicatori mecanici | |
| Dimensiunea antenei | 360 × 35 × 5 mm |
| Greutatea netă a antenei | 0.2kg |
| Dimensiunea Ambalajului | 40 × 5 × 3 cm |
| Greutatea brută a antenei | 0.4kg |
| Temperatură de funcționare | -40-70℃ |