- Yleiskatsaus
- Tekniset tiedot
- Suositellut tuotteet
Yleiskatsaus
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 -laitetta voidaan käyttää tuotantolinjan hallintaan, vaatetushallintaan, pääsynvalvontajärjestelmiin, älykkääseen varastonottoon ja muihin sovellustilanteisiin.
Tekniset tiedot
| Sähköiset indikaattorit | |
| Taajuusalue | 902-928MHz |
| Voitto | 3dBi |
| Läppän leveys | Vaakasuunta: 210°, Pystysuunta: 20° |
| Polarisaatiotila | Lineaarinen polarisaatio |
| Jännitteen aalto-suhteellisuus | 1,5 tai vähemmän |
| Ennen ja jälkeen -suhde | 20 tai enemmän |
| Impedanssi | 50 Ω |
| Maksimi syöttövoima | 50W |
| Salamansuojaus | Dc-mahdollisuus |
| Sideen tyyppi | SMA-liitos |
| Mekaaniset indikaattorit | |
| Antennin koko | 360 × 35 × 5 mm |
| Antennin nettopaino | 0.2kg |
| Pakkauskoko | 40*5*3 cm |
| Antennin bruttopaino | 0.4kg |
| Toimintalämpötila | -40-70℃ |