- Översikt
- Specifikationer
- Rekommenderade produkter
Översikt
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 kan användas inom produktionslinjehantering, klädhанtering, åtkomstkontrollsystem, intelligent inventering och andra tillämpningsscenarier.
Specifikationer
| Elektriska indikatorer | |
| Frekvensområde | 902-928 MHz |
| Gain | 3dBi |
| Flikbredd | Hor: 210° Ver: 20° |
| Polariseringsläge | Linjär polarisering |
| Spänningsstående vågförhållande | 1,5 eller lägre |
| För-och-efter-förhållande | 20 eller mer |
| Impedans | 50 Ω |
| Maximal ingångs effekt | 50W |
| Blixtskydd | DC-jordning |
| Fogtyp | SMA-anslutning |
| Mekaniska indikatorer | |
| Antennstorlek | 360 × 35 × 5 mm |
| Antennens nettoviktf | 0,2 kg |
| Förpackningsstorlek | 40 × 5 × 3 cm |
| Antennens bruttovikt | 0,4 kg |
| Arbets temperatur | -40-70℃ |