- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 może być stosowany w zarządzaniu linią produkcyjną, zarządzaniu odzieżą, systemach kontroli dostępu, inteligentnym inwentaryzowaniu oraz innych scenariuszach zastosowania.
Specyfikacje
| Wskaźniki elektryczne | |
| Zakres częstotliwości | 902-928 MHz |
| Zysk | 3dBi |
| Szerokość klapki | Poziomo: 210°, Pionowo: 20° |
| Tryb polaryzacji | Polaryzacja liniowa |
| Współczynnik stojących fal napięcia | 1,5 lub mniej |
| Stosunek przed i po | 20 lub więcej |
| Impedancja | 50 Ω |
| Maksymalna moc wejściowa | 50W |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Typ połączenia | Gniazdo SMA |
| Wskaźniki mechaniczne | |
| Rozmiar anteny | 360 × 35 × 5 mm |
| Masa netto anteny | 0.2kg |
| Rozmiar opakowania | 40 × 5 × 3 cm |
| Masa brutto anteny | 0,4kg |
| Temperatura pracy | -40-70℃ |