- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 sa môže používať v riadení výrobnej linky, správe odevov, systémoch kontrola prístupu, inteligentnom inventarizovaní a iných aplikačných scénarióch.
Špecifikácie
| Elektrické indikátory | |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 3dBi |
| Šírka klapky | Hor.: 210° Ver.: 20° |
| Polarizačný režim | Lineárna polarizácia |
| Pomer stojatých vln napätia | 1,5 alebo menej |
| Pomer predného a zadného lúča | 20 alebo viac |
| Impedancia | 50 Ω |
| Maximálna vstupná mocnosť | 50W |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Typ spojenia | SMA zásuvka |
| Mechanické indikátory | |
| Veľkosť antény | 360 × 35 × 5 mm |
| Čistá hmotnosť antény | 0.2kg |
| Veľkosť obalu | 40 × 5 × 3 cm |
| Hrubá hmotnosť antény | 0,4kg |
| Pracovná teplota | -40-70℃ |