- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635, üretim hattı yönetimi, giyim yönetimi, erişim kontrol sistemleri, akıllı envanter alma ve diğer uygulama senaryolarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
| Elektrikli göstergeler | |
| Frekans aralığı | 902-928MHz |
| Kazanç | 3dBi |
| Kapak genişliği | Yatay: 210° Dikey: 20° |
| Polarizasyon modu | Doğrusal kutuplaşma |
| Gerilim Dalgası Oranı | 1,5 veya daha az |
| Ön-arka oranı | 20 veya daha fazla |
| İmpedans | 50 Ω |
| En yüksek giriş gücü | 50W |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Birleşme Türü | SMA yuvası |
| Mekanik Göstergeler | |
| Anten boyutu | 360*35*5 mm |
| Antenin net ağırlığı | 0.2kg |
| Paketleme boyutu | 40*5*3 cm |
| Antenin brüt ağırlığı | 0.4kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -40-70℃ |