- Тойм
- Тодорхойлолт
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Тойм
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 нь үйлдвэрлэлийн шугамын удирдлагад, хувцасны удирдлагад, нүүрлүүрт системүүдэд, оюун ухааны төлөвлөгөөний тооллогод ба бусад ашиглалтын сценариудад ашиглагдаж болно.
Тодорхойлолт
| Цахилгааны үзүүлэлт | |
| Давтамжийн хүрээ | 902-928 МГц |
| Нөхөн сэргээлт | 3dBi |
| Хавтгайн өргөн | Хөндлөн: 210°, Босоо: 20° |
| Хувьсгалын горим | Тойм шугаман поляризаци |
| Хүчдэлийн зогсож буй долгионы харьцаа | 1.5 эсвэл түүнээс бага |
| Урд-ард харьцаа | 20 эсвэл илүү |
| Эсрэг чанар | 50 Ω |
| Хамгийн их оролтын чадал | 50Вт |
| Бар амьсгалд хамгаалах | Тогтмол газаршуулалт |
| Цонхны төрөл | SMA суури |
| Механик заагч | |
| Антенны хэмжээ | 360*35*5 мм |
| Антеннын цэвэр жин | 0.2 кг |
| Савлах хэмжээ | 40*5*3 см |
| Антеннын бүтэн жин | 0.4Kg |
| Ажлын температур | -40-70℃ |