- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 ishlab chiqarish liniyasi boshqaruvi, kiyimlar boshqaruvi, kirishni nazorat qilish tizimlari, aqlli inventarizatsiya va boshqa qo'llanish sohalari uchun qo'llanilishi mumkin.
Texnik xususiyatlari
| Электрик саналар | |
| Chastota diapazoni | 902-928MHz |
| Foyda | 3dBi |
| Qopqoq kengligi | Gorizontal: 210°, Vertikal: 20° |
| Pоляризatsiya rejimi | To'g'ri polarizatsiya |
| Uylashgan davrlar orasidagi gipotetik farq | 1,5 yoki undan kam |
| Oldingi va keyingi nisbat | 20 yoki undan koʻproq |
| Impedantlik | 50 Ω |
| Maksimal kiruvchi quvvat | 50 Vatt |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Birikma turi | SMA oʻrindigʻi |
| Mexanik ko'rsatkichlar | |
| Antenna o'lchami | 360×35×5 mm |
| Antennaning sof vazni | 0,2 kg |
| Qadoqlash hajmi | 40×5×3 sm |
| Antennaning umumiy og'irligi | 0.4KG |
| Ish harorati | -40-70℃ |