- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Η κεραία Youdaoplaceholder1 RFA915-3635 μπορεί να χρησιμοποιηθεί στη διαχείριση γραμμής παραγωγής, στη διαχείριση ενδυμάτων, σε συστήματα ελέγχου πρόσβασης, σε έξυπνη απογραφή αποθεμάτων και σε άλλα σενάρια εφαρμογής.
Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικά Δείκτες | |
| Εύρος συχνοτήτων | 902-928MHz |
| Κέρδος | 3dBi |
| Πλάτος φλαπ | Οριζόντια: 210°, Κατακόρυφη: 20° |
| Τύπος Πόλωσης | Γραμμική πόλωση |
| Αναλογία Στάσιμης Κύματος Τάσης | 1,5 ή λιγότερο |
| Λόγος προ-μετά | 20 ή περισσότερα |
| Αντίσταση | 50 Ω |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 50W |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Τύπος Συνδέσεως | Υποδοχή SMA |
| Μηχανικοί Δείκτες | |
| Μέγεθος κεραίας | 360*35*5 χιλ. |
| Καθαρό βάρος της κεραίας | 0.2 κιλά |
| Μέγεθος Συσκευασίας | 40*5*3 εκ. |
| Βρούτο βάρος της κεραίας | 0.4κιλά |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40-70℃ |