- Gambaran Keseluruhan
- Spesifikasi
- Produk yang Disyorkan
Gambaran Keseluruhan
Kegunaan: Pengurusan stesen sisa, penentuan kedudukan talian pengeluaran, pengurusan gudang, dsb., pengurusan kenderaan inventori mudah alih
Penunjuk ciri: Produk ini mempunyai sudut kecil, bacaan label titik tetap yang stabil, kadar rintangan air IP66, perlindungan UV ASA dan rumah tahan api.
Rajah Pemasangan


Spesifikasi
| Spesifikasi Elektrik | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Julat Kekerapan | 902~928MHz |
| Gain | 8dbi |
| Lebar Jejari Mengufuk | 60±5° |
| Lebar Jejari Menegak | 60±3° |
| Polarization | Polarisasi bulat |
| Nisbah f/b | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedans | 50Ω |
| Kuasa maksimum | 100W |
| Penyambung | SMA/N Boleh Disesuaikan |
| Perlindungan petir | DC penghantaran tanah |
| Spesifikasi Mekanikal | |
| Dimensi | 190*190*25 mm |
| Berat | 0.45kg |
| Warna radom | Putih |
| Bahan radom | Asa |
| Kelajuan angin nominal | 120km/jam |
| Bahan pencahayaan | Aluminium/AL |
| Suhu pengoperasian c | -20~80 º |
| Diameter Tiang yang Sesuai | ¢30~-¢50 |