- Przegląd
- Specyfikacje
- Polecane produkty
Przegląd
Zastosowanie: zarządzanie stacjami zbierania odpadów, lokalizacja na linii produkcyjnej, zarządzanie magazynem, zarządzanie mobilnymi pojazdami do inwentaryzacji
Charakterystyki techniczne: produkt charakteryzuje się małym kątem wiązki, stabilnym odczytem etykiet w ustalonym punkcie, stopniem ochrony IP66, obudową wykonaną z tworzywa ASA z ochroną przed promieniowaniem UV oraz właściwościami samogasnącymi.
Schemat instalacji


Specyfikacje
| Specyfikacje elektryczne | |
| Model | RFA915-8R90 |
| ZakresCzęstotliwości | 902928MHz |
| Zysk | 8dbi |
| Szerokość wiązki poziomej | 60±5° |
| Szerokość wiązki pionowej | 60±3° |
| Polaryzacja | Polaryzacja kołowa |
| Stosunek f/b | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedancja | 50Ω |
| Maks. moc | 100 W |
| Złącze | SMA/N – możliwość dostosowania |
| Ochrona przed błyskawicami | Uziemienie prądu stałego |
| Specyfikacje mechaniczne | |
| Wymiary | 190 × 190 × 25 mm |
| Waga | 0,45KG |
| Kolor radomu | biały |
| Materiał radomowy | Asza |
| Prędkość wiatru znamionowa | 120 km/h |
| Materiał odblaskowy | aluminium/AL |
| Temperatura robocza C | -20–80 ° |
| Nadająca się średnica pola | ¢30~-¢50 |