- Genel Bakış
- Teknik Özellikler
- Önerilen Ürünler
Genel Bakış
Kullanım Alanları: Çöp istasyonu yönetimi, üretim hattı konumlandırma, depo yönetimi vb., mobil envanter araç yönetimi
Özellikler: Bu ürün küçük açıya sahiptir, sabit noktada etiket okuma işlemi kararlıdır, IP66 suya dayanıklılık sınıfına sahiptir, ASA UV koruması ve alev geciktirici muhafazaya sahiptir.
Kurulum şeması


Teknik Özellikler
| Elektriksel özellikler | |
| Model | RFA915-8R90 |
| FrekansAralığı | 902928MHz |
| Kazanç | 8dbi |
| Yatay Işın Açısı | 60±5° |
| Dikey Işın Açısı | 60±3° |
| Polarizasyon | Dairesel polarizasyon |
| F/b oranı | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| İmpedans | 50Ω |
| Maks. güç | 100W |
| Konektör | SMA/N Özelleştirilebilir |
| Yıldırım koruması | DC topraklama |
| Mekanik Özellikler | |
| Boyut | 190*190*25 mm |
| Ağırlık | 0.45KG |
| Radom rengi | Beyaz |
| Radom malzemesi | Asan |
| Rüzgarın nominal hızı | 120km/h |
| Yansıtıcı malzeme | Alüminyum/AL |
| Çalışma sıcaklığı c | -20~80 º |
| Uygun direk çapı | ¢30~-¢50 |