- Огляд
- Технічні характеристики
- Рекомендовані товари
Огляд
Сфера застосування: управління сміттєзвізними станціями, позиціонування на виробничих лініях, управління складами тощо, управління рухомими транспортними засобами для інвентаризації
Характеристики: цей виріб має малий кут охоплення, забезпечує стабільне зчитування міток у фіксованій точці, має ступінь захисту від води IP66, корпус із захистом від УФ-випромінювання (ASA) та самозагасаючий матеріал.
Схема установки


Технічні характеристики
| Електричні специфікації | |
| Модель | RFA915-8R90 |
| Діапазон частот | 902928 МГц |
| Посилення | 8dBi |
| Горизонтальна ширина діаграми спрямованості | 60±5° |
| Вертикальна ширина діаграми спрямованості | 60±3° |
| Поляризація | Колова поляризація |
| Відношення переднього до заднього | ≥ 25 дБ |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Імпеданс | 50Ω |
| Макс. потужність | 100W |
| Роз'єм | SMA/N — за бажанням замовника |
| Захист від лайтнінгу | Заземлення DC |
| Механічні характеристики | |
| Розмір | 190×190×25 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Різниця кольору | білий |
| Радомний матеріал | Asa |
| Номінальна швидкість вітру | 120 км/год |
| Матеріал рефлектора | алюміній/AL |
| Робоча температура, °C | -20–80 ° |
| Діаметр щогли | ¢30~-¢50 |