- Oorsig
- Spesifikasies
- Aanbevole Produkte
Oorsig
Gebruik: Bestuur van afvalstasies, posisionering op vervaardigingslyne, werfbestuur, ens., bestuur van beweeglike voorraadvoertuie
Kenmerkende eienskappe: Hierdie produk het ’n klein hoek, stabiele vasposisie-etiketleesvermoë, ’n IP66-waterdigheidsgradering, ASA-UV-beskerming en ’n vlambestandige behuising.
Installasiediagram


Spesifikasies
| Elektriese spesifikasies | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Frekwensiegebied | 902928MHz |
| Versterking | 8 dBi |
| Horisontale straalwydte | 60±5° |
| Vertikale straalwydte | 60±3° |
| Polariteit | Sirkulêre polarisasie |
| Voor-agter-verhouding | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedansie | 50Ω |
| Maks. mag | 100W |
| Koppeling | SMA/N-aanpasbaar |
| Bliksembeveiliging | DC-aarding |
| Meganiese spesifikasies | |
| Dimensie | 190*190*25 mm |
| Gewig | 0.45kg |
| Radome kleur | Wit |
| Radome materiaal | ASA |
| Gewaardeerde Windspoed | 120 km/h |
| Reflektormateriaal | Aluminium/AL |
| Bedryfstemperatuur c | -20–80 º |
| Geskikte Paaldiameter | ¢30~-¢50 |