- Επισκόπηση
- Προδιαγραφές
- Συνιστώμενα Προϊόντα
Επισκόπηση
Χρήση: Διαχείριση σταθμών απορριμμάτων, εντοπισμός σε γραμμές παραγωγής, διαχείριση αποθηκών, κ.λπ., διαχείριση κινητών οχημάτων απογραφής
Χαρακτηριστικά: Αυτό το προϊόν διαθέτει μικρή γωνία, σταθερή ανάγνωση ετικετών σε σταθερό σημείο, βαθμό αντοχής στο νερό IP66, προστασία ASA από την υπεριώδη ακτινοβολία (UV) και περίβλημα ανθεκτικό στην καύση.
Διάγραμμα Εγκατάστασης


Προδιαγραφές
| Ηλεκτρικές προδιαγραφές | |
| Μοντέλο | RFA915-8R90 |
| Περιοχή Συχνοτήτων | 902928MHz |
| Κέρδος | 8dbi |
| Οριζόντιο πλάτος δέσμης | 60±5° |
| Κατακόρυφο πλάτος δέσμης | 60±3° |
| Πολαρικοποίηση | Κυκλική πόλωση |
| Αναλογία f/b | ≥ 25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Αντίσταση | 50Ω |
| Μέγιστη ισχύς | 100W |
| Συνδετήρας | SMA/N προσαρμόσιμο |
| Προστασία από κεραυνό | ΔΕΣ γείωση |
| Μηχανικές προδιαγραφές | |
| Διάσταση | 190×190×25 mm |
| Βάρος | 0.45KG |
| Χρώμα ραδόμου | Λευκό |
| Υλικό ραδόμου | Ασάν |
| Ονομαστική ταχύτητα ανέμου | 120 χλμ. την ώρα |
| Υλικό ανακλαστήρα | Αλουμίνιο/AL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας c | -20~80 º |
| Αντίστοιχο διάμετρο κανώνα | ¢30~-¢50 |