- Conspectus
- Specificationes
- Producta Commendata
Conspectus
Usus: administratio stationis sordium, positio lineae productionis, administratio horrei, etc., administratio vehiculorum mobilium pro inventario
Indicia characteristicarum: Hoc productum angulum parvum habet, stabilem lectionem titulorum in loco fixo, gradum resistentiae ad aquam IP66, protectionem ASA contra radia ultravioletta et corpus igni retardans
Diagramma Installationis


Specificationes
| Specificationes Electrificae | |
| Formam | RFA915-8R90 |
| Ambitus Frequensium | 902–928 MHz |
| Lucrum | 8 dBi |
| Largitudo Fasciculi Horizontalis | 60±5° |
| Largitudo Fasciculi Verticalis | 60±3° |
| Polarizatio | Polarizātiō circulāris |
| Ratio Anterioris ad Posteriorem | 47±1dBm |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedantia | 50Ω |
| Max. Potentia | 100W |
| Connector | SMA/N Personalizabilis |
| Protectio contra fulgura | Terra DC |
| Mechanica Specificationes | |
| Dimensio | 190*190*25 mm |
| Pondus | 0.45kg |
| Color radomae | albus |
| Materies radomae | Asa |
| Velocitas Venti Nominalis | 120km/h |
| Materies Reflectoris | aluminium / AL |
| Temperatura operationis c | −20–80 ° |
| Conveniens diametros stipitis | ¢30~-¢50 |