- Oversikt
- Spesifikasjoner
- Anbefalte produkter
Oversikt
Bruksområder: Avfallsstasjonsstyring, posisjonering på produksjonslinje, lagerstyring osv., styring av mobile inventarvogner
Egenskapsindikatorer: Dette produktet har en liten vinkel, stabil fastpunktlesefunksjon for merker, vannbestandighetsgrad IP66, ASA UV-beskyttelse og flammehemmende kabinett.
Installasjonsdiagram


Spesifikasjoner
| Elektriske spesifikasjonar | |
| Modell | RFA915-8R90 |
| Frekvensområde | 902928MHz |
| Gevinst | 8dBi |
| Horisontal strålebredde | 60±5° |
| Vertikal strålebredde | 60±3° |
| Polarisasjon | Sirkulær polarisering |
| F/B-forhold | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedans | 50Ω |
| Maks. effekt | 100W |
| Kobling | SMA/N – kan tilpasses |
| Blikkvern | DC jordforbindelse |
| Mechaniske spesifikasjonar | |
| Dimensjon | 190 × 190 × 25 mm |
| Vekt | 0.45KG |
| Radomfarge | Hvit |
| Radommateriale | Asa |
| Annenkraftfart | 120km/h |
| Reflektormateriale | Aluminium/AL |
| Driftstemperatur c | -20–80 º |
| Passende pol diameter | ¢30~-¢50 |