- Prezentare generală
- Specificații
- Produse recomandate
Prezentare generală
Utilizare: gestionarea stațiilor de gunoi, localizarea pe linia de producție, gestionarea depozitelor etc., gestionarea vehiculelor mobile pentru inventariere
Caracteristici tehnice: Acest produs are unghi mic, citire stabilă a etichetelor în punct fix, grad de rezistență la apă IP66, carcasă din material ASA cu protecție UV și ignifugă.
Diagramă de montare


Specificații
| Specificații electrice | |
| Model | RFA915-8R90 |
| IntervalFrecvență | 902928MHz |
| Câștig | 8dbi |
| Lățimea fasciculului orizontal | 60±5° |
| Lățimea fasciculului vertical | 60±3° |
| Polarizare | Polarizare circulară |
| Raportul f/b | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedanță | 50Ω |
| Putere maximă | 100W |
| Conector | SMA/N – personalizabil |
| Protecție împotriva fulgerului | Conectare la sol |
| Specificații mecanice | |
| Dimensiune | 190 × 190 × 25 mm |
| Greutate | 0.45KG |
| Culoarea radomului | Alb |
| Material radomic | Asa |
| Viteza nominală a vântului | 120 km/h |
| Material de reflector | Aluminiu/AL |
| Temperatură de funcționare c | -20~80 º |
| Diametru de pol potrivit | ¢30~-¢50 |