- Prehľad
- Špecifikácie
- Odporúčané produkty
Prehľad
Použitie: správa skládok odpadu, lokalizácia na výrobnej linke, správa skladov, atď., správa mobilných vozidiel na inventúru
Vlastnosti a technické údaje: Tento výrobok má malý uhol vyžarovania, stabilné čítanie štítkov na pevnom mieste, ochranu proti vode podľa triedy IP66, UV ochranu z materiálu ASA a požiarna odolnosť použitého plastového puzdra.
Inštalačná schéma


Špecifikácie
| Elektrické špecifikácie | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Frekvenčný rozsah | 902–928 MHz |
| Zisky | 8dBi |
| Šírka lúča v horizontálnej rovine | 60±5° |
| Šírka lúča vo vertikálnej rovine | 60±3° |
| Polarizácia | Kruhová polarizácia |
| Pomer F/B | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedancia | 50Ω |
| Max. výkon | 100W |
| Konektor | SMA/N – možnosť prispôsobiť |
| Ochrana pred bleskom | Zazemnenie DC |
| Mechanické špecifikácie | |
| Rozmer | 190*190*25 mm |
| Hmotnosť | 0,45kg |
| Farba radómu | biela |
| Radómový materiál | Asa |
| Nominalná rýchlosť vetra | 120km/h |
| Materiál reflektora | hliník/AL |
| Prevádzková teplota C | -20 až 80 °C |
| vhodný priemer tyče | ¢30~-¢50 |