- Umumiy ko'rinish
- Texnik xususiyatlari
- Tavsiya etilgan mahsulotlar
Umumiy ko'rinish
Qoʻllanilishi: Chiqindilar stansiyasini boshqarish, ish chizigʻi pozitsionlashuvi, ombor boshqaruvi va boshqalar, mobil inventarizatsiya avtomobillarini boshqarish
Xususiyat koʻrsatkichlari: Ushbu mahsulot kichik burchakka ega, barqaror doimiy nuqtada yorliqni oʻqish imkonini beradi, IP66 suvga chidamlilik darajasi, ASA UV himoyasi va olovga chidamli korpusga ega.
O'rnatish diagrammasi


Texnik xususiyatlari
| Elektr texnikasi | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Chegaruvchi to'qimli | 902–928 MHz |
| Foyda | 8dBi |
| Gorizontal nurlanish burchagi | 60±5° |
| Vertikal nurlanish burchagi | 60±3° |
| Polarizatsiya | Aylana polarizatsiya |
| O'ng/O'rtga nisbati | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedantlik | 50Ω |
| Maks. Quvvat | 100 Vatt |
| Ulagich | SMA/N — moslashtiriladigan |
| Chaqmog‘ yorug‘likdan himoya | ДЦ жорийлаштириш |
| Mexanik xususiyatlari | |
| O'lchov | 190×190×25 mm |
| Vazn | 0.45kg |
| Radom rang | Oq |
| Radom materiallari | ASA |
| Номинал ёрдамли вазоат тезлиги | 120km/h |
| Рефлектор материал | Alyuminiy/AL |
| Ishlash temperaturasi, °C | -20–80 ° |
| Uygun qutu diametri | ¢30~-¢50 |