- Შესატანად
- Სპეციფიკაციები
- Რეკომენდებული პროდუქტები
Შესატანად
გამოყენება: ნაგავის სადგურის მართვა, წარმოების ხაზის პოზიციონირება, საწყობის მართვა და ა.შ., მობილური ინვენტარიზაციის სატრანსპორტო საშუალების მართვა
მახასიათებლები: ეს პროდუქტი აქვს პატარა კუთხე, სტაბილური ფიქსირებული წერტილის ეტიკეტების წაკითხვა, IP66 წყლის წინააღმდეგობის რეიტინგი, ASA UV დაცვა და ცეცხლგამძლე კორპუსი.
Დაყენების დიაგრამა


Სპეციფიკაციები
| Ელექტრო სპეციფიკაციები | |
| Მოდელი | RFA915-8R90 |
| სიხშირის დიაპაზონი | 902~928 მჰც |
| Მოგება | 8 дБи |
| ჰორიზონტალური სხივის სიგანე | 60±5° |
| ვერტიკალური სხივის სიგანე | 60±3° |
| Პოლარიზაცია | Წრიული პოლარიზაცია |
| წინა-უკან შეფარდება | ≥25 დბ |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Იმპედანსი | 50Ω |
| Მაქს. ძალა | 100W |
| Კონექტორი | SMA/N მორგებადი |
| Შარგის დაცვა | DC გადამისამართება |
| Მექანიკური სპეციფიკაციები | |
| Ზომა | 190*190*25 მმ |
| Წონა | 0.45კგ |
| Რადომის ფერი | თეთრი |
| Რადომის მასალა | ASA |
| Რეიტინგი ქარის სიჩქარე | 120კმ/სთ |
| რეფლექტორის მასალა | ალუმინი/AL |
| ექსპლუატაციის ტემპერატურა °C-ში | -20–80 °C |
| Შესაბამისი სვეტის დიამეტრი | ¢30~-¢50 |