- Översikt
- Specifikationer
- Rekommenderade produkter
Översikt
Användning: Hantering av sopstationer, positionering på produktionslinjer, lagerhantering, etc., hantering av mobila inventeringsfordon
Funktionsegenskaper: Denna produkt har en liten vinkel, stabil läsning av etiketter på fast punkt, vattentäthetsklass IP66, ASA UV-skydd och brandsäker hölje.
Monteringsdiagram


Specifikationer
| Elektriska specifikationer | |
| Modell | RFA915-8R90 |
| Frekvensområde | 902928 MHz |
| Gain | 8 dB |
| Horisontell strålbredd | 60±5° |
| Vertikal strålbredd | 60±3° |
| Polarisation | Cirkulär polarisation |
| F/b-förhållande | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedans | 50Ω |
| Max. effekt | 100W |
| Anslutningsdel | SMA/N anpassningsbar |
| Blixtskydd | DC-jordning |
| Mekaniska specifikationer | |
| Dimension | 190*190*25 mm |
| Vikt | 0.45KG |
| Radomfärg | Vit |
| Radommaterial | Asa |
| Vinden ska vara i en hög temperatur. | 120 km/h |
| Reflektormaterial | Aluminium/AL |
| Driftstemperatur C | -20–80 º |
| Lämplig pol diameter | ¢30~-¢50 |