- Oversigt
- Specifikationer
- Anbefalede Produkter
Oversigt
Anvendelse: Affaldsstationers styring, produktionslinjers positionering, lagerstyring mv., styring af mobile inventarvogne
Funktionsegenskaber: Dette produkt har en lille vinkel, stabil fastpunktsmærkelæsning, vandbestandighedsgrad IP66, ASA UV-beskyttelse og flammehæmmende kabinet.
Installationsdiagram


Specifikationer
| Elektriske specifikationer | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Frekvensområde | 902–928 MHz |
| Forstærkning | 8 dB |
| Horisontal strålebredde | 60±5° |
| Vertikal strålebredde | 60±3° |
| Polarisation | Cirkulær polarisation |
| F/b-forhold | ≥ 25 dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedans | 50Ω |
| Maks. effekt | 100W |
| Stikforbindelse | SMA/N – kan tilpasses |
| Blitzbeskyttelse | DC-jording |
| Mekaniske specifikationer | |
| Dimension | 190*190*25 mm |
| Vægt | 0,45KG |
| Radomfarve | hvid |
| Radommateriale | As |
| Nærmest venthastighed | 120 km/t |
| Reflektormateriale | aluminium/AL |
| Driftstemperatur c | -20–80 º |
| Passende pol diameter | ¢30~-¢50 |