- Overzicht
- Specificaties
- Aanbevolen producten
Overzicht
Toepassing: beheer van afvalstations, positionering op productielijnen, magazijnbeheer, enz., beheer van mobiele inventarisvoertuigen
Kenmerkende specificaties: Dit product heeft een kleine hoek, stabiel lezen van labels op vaste locaties, waterdichtheidsklasse IP66, ASA UV-bescherming en een brandvertragend behuizing.
Installatieschema


Specificaties
| Elektrische specificaties | |
| Model | RFA915-8R90 |
| Frequentiebereik | 902928MHz |
| Versterking | 8 dB |
| Horizontale stralingshoek (H-Beamwidth) | 60±5° |
| Verticale stralingshoek (V-Beamwidth) | 60±3° |
| Polaritatie | Circulaire polarisatie |
| F/b-verhouding | ≥25dB |
| VSWR | ≤1.3:1 |
| Impedantie | 50Ω |
| Max. vermogen | 100W |
| Verbindingsstuk | SMA/N – op maat aanpasbaar |
| Bliksembescherming | DC-aansluiting |
| Mechanische specificaties | |
| Afmeting | 190 × 190 × 25 mm |
| Gewicht | 0,45KG |
| Radome kleur | Wit |
| Radome materiaal | ASA |
| Nominale windsnelheid | 120 km/u |
| Reflectormateriaal | aluminium/AL |
| Bedrijfstemperatuur c | -20~80 º |
| Geschikte paaldiameter | ¢30~-¢50 |